08 лютого 2017, 15:44

СТРУКТУРА КОМІТЕТУ

І. Підкомітет з питань земельних відносин

Предмети відання:

 

·    законодавче забезпечення реформування земельних відносин;

·    землевпорядкування та адміністративно-територіальний устрій;

·    законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань земельних відносин;

·    використання земельних ресурсів водного і лісового господарства

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Кулініч О.І.

Члени підкомітету:

Бакуменко О.Б., Вітко А.Л.,

Вадатурський А.О., Дідич В.В.,

Кузьменко А.І., Мушак О.П.,

Івченко В.Є., Лунченко В.В.,

Давиденко В.М., Кучер М.І.,

Люшняк М.В., Мірошніченко І.В.,

Бриченко І.В., Дмитренко О.М.,

Негой Ф.Ф., Нестеренко В.Г.,

Корнацький А.О., Петьовка В.В.

 

ІІ. Підкомітет з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·    розвиток базових галузей агропромислового комплексу (тваринництво, рослинництво, рибне господарство);

·    інженерно-технічне забезпечення агропромислового комплексу;

·    сільськогосподарська кооперація;

·    розвиток фермерства

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Дідич В.В.

Члени підкомітету:

Кулініч О.І., Вадатурський А.О.,

Кучер М.І., Давиденко В.М.,

Бриченко І.В., Люшняк М.В.

Єдаков Я.Ю.

 

ІІІ. Підкомітет з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·     державне регулювання цін в агропромислового комплексі;

·     ринки збуту аграрної продукції;

·     зовнішня економічна політика агропромислового комплексу;

·     митно-тарифна політика щодо агропромислового комплексу;

·     меліорація

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Хлань С.В.

Члени підкомітету:

Кулініч О.І., Вадатурський А.О.,

Давиденко В.М., Кузьменко А.І.,

Лунченко В.В., Мушак О.П.

 

ІV. Підкомітет з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти

Предмети відання:

 

·     законодавче забезпечення соціального розвитку агропромислового комплексу;

·     законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань соціально-трудових відносин;

·     соціальний розвиток сільських територій;

·     розвиток аграрної науки та освіти

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Вітко А.Л.

Члени підкомітету:

Кулініч О.І., Вадатурський А.О.,

Давиденко В.М., Івченко В.Є., Хлань С.В.


V. Підкомітет з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·    бюджетна, податкова та акцизна політика щодо агропромислового комплексу;

·    внутрішня економічна політика агропромислового комплексу;

·    реформування та приватизація майна в агропромисловому комплексі

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Козаченко Л.П.

Члени підкомітету:

Кулініч О.І., Вадатурський А.О.,

Давиденко В.М., Івченко В.Є.,

Хлань С.В., Мушак О.П., Кучер М.І.,

Мірошніченко І.В., Омельянович Д.С.

 

VІ. Підкомітет з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами

Предмети відання:

 

·    оптові ринки;

·    переробна та харчова промисловість;

·    питання якості та безпеки харчових продуктів, стандартизація і сертифікація;

·    ветеринарна медицина

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Юрчишин П.В.

Члени підкомітету:

Кулініч О.І., Вадатурський А.О.,

Давиденко В.М., Добкін Д.М.,

Бобов Г.Б., Мірошніченко І.В.,

Бриченко І.В., Єдаков Я.Ю.