11 липня 2017, 17:41

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин схвалив рекомендації комітетських слухань на тему: «Розвиток експортного потенціалу національних виробників продукції тваринного походження. Шляхи для досягнення мети, роль держави в процесі диверсифікації експортних ринків»

Комітет на своєму засіданні 11.07.2017 прийняв рішення схвалити рекомендації комітетських слухань на тему: «Розвиток експортного потенціалу національних виробників продукції тваринного походження. Шляхи для досягнення мети, роль держави в процесі диверсифікації експортних ринків», які були проведені 14.06.2017 у м. Нововолинськ Волинської області.

У рекомендаціях враховані і систематизовані пропозиції учасників комітетських слухань – народних депутатів України, представників центральних органів виконавчої влади, науковців, галузевих асоціацій та суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом продукції тваринного походження.

Рекомендації комітетських слухань будуть направлені Кабінету Міністрів України, відповідним центральним органам виконавчої влади, Національній академії аграрних наук України, а також профільним громадським організаціям і асоціаціям для їх подальшої реалізації.