Головна > Документи > Засідання Комітету
18 лютого 2021, 09:00

17 лютого 2021 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

 

1. Інформацію про напрямки державної підтримки сільгосптоваровиробників у 2021 році (на виконання положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції» від 5 листопада 2020 року № 985-IX) заслухано і обговорено. Прийняття рішення з даного питання перенесено на наступне засідання Комітету.

 

2. Підтримати звернення представників молочних підприємств України щодо зростання імпорту молочних продуктів в Україну та створити при Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики міжвідомчу робочу групу з обговореного питання.

 

3. Обговорення основних положень проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю), друге читання (реєстр. № 3012-2), розпочато.

 

4. Презентацію основних положень проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо скасування інституту права постійного користування земельними ділянками розглянуто.

 

5. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України «Про землеустрій» щодо уніфікації деяких видів документації із землеустрою, поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. № 4515), прийняти за основу.

 

6. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно, поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. № 4592), прийняти за основу і в цілому як Закон.

 

7. Затвердити розклад засідань Комітету з питань аграрної та земельної політики на березень 2021 року.