ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
18.05.2016
18 травня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин було проведено Круглий стіл з представниками Комітету Німецького Бундестагу з питань продовольства і сільського господарства
У зазначеному заході взяли участь народні депутати України - члени Комітету, посол ФРН в Україні Д-р Крістоф Вайль, члени Комітету з питань продовольства і сільського господарства Німецького Бундестагу, представники органів виконавчої влади та громадських організацій.   далi»
17.05.2016
17 травня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
17 травня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
12.05.2016
12 травня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
12 травня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
19.04.2016
19 квітня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
19 квітня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
12.04.2016
12 квітня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
12 квітня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
11.04.2016
В. Гройсман і Голова парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Т. Кутовий обговорили з представниками профільних Міністерств та Комітетів Верховної Ради шляхи реформування аграрної сфери
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у п'ятницю провів зустріч з представниками профільних Міністерств та Комітетів Парламенту, під час якої обговорив актуальні проблеми аграрної сфери країни та можливі шляхи її реформування. "Нам треба дати відповідь, як ми можемо підтримувати фермерів, аграріїв через сучасні механізми, які не суперечать нашим міжнародним зобов'язанням. Таким чином, і вирішити питання, з одного боку, а з іншого боку, запропонувати зовсім інші механізми стимулювання аграрного сектору", - заявив В. Гройсман.   далi»
04.04.2016
Великі агрохолдинги заморозили сплату ПДВ - глава Комітету
У грудні аграрії сплатили близько 3 млрд ПДВ, в січні - 11 млн грн, в лютому - 23 млн грн. Про це в ході прес-конференції у Полтаві сказав голова парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий. "Яким чином зараз виглядає ситуація зі сплатою ПДВ аграріями? Вона фактично заморожена. Згідно з цифрами ДФС, в грудні аграрії сплатили близько 3 млрд ПДВ, в січні - 11 млн грн, в лютому - 23 млн грн", - зазначив депутат. Він також додав, що особливо оперативно, зорієнтувалися в цій ситуації великі агрохолдинги. Чекаючи змін спецрежиму в цьому році, вони всі свої операції пов'язані з ПДВ, здійснили в минулому році.   далi»
31.03.2016
Необхідно досягнути компромісу між Урядом, МВФ та життєвою необхідністю селян
30 березня 2016 року відбулось розширене засідання підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. У заході взяли участь народні депутати України - члени Комітету, представники секретаріату Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, представники аграрної науки і бізнесу та профільних асоціацій. Основною темою обговорення було питання впливу на агропромислову галузь останніх змін системи оподаткування та наслідки скасування спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість з 2017 року.   далi»
29.03.2016
Стосовно розвитку галузі дитячого харчування в Україні
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин опрацьовує та планує розглянути на своєму найближчому засіданні законопроекти "Про дитяче харчування" (реєстр. № 3808 від 22.01.2016 р. та № 3808-1 від 9.02.2016 р.) Законопроектами пропонується викласти Закон України "Про дитяче харчування" у новій редакції. Запропоновані зміни, на думку авторів, будуть сприяти удосконаленню законодавства у сфері дитячого харчування для забезпечення подальшого розвитку українського виробництва цієї продукції та посиленню соціальної складової Закону України "Про дитяче харчування".   далi»
24.03.2016
Тарас Кутовий: Підтримка українських аграріїв з боку держави є мізерною
Голова парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий взяв участь у Сьомій щорічній конференції Інституту Адама Сміта - Форум "Агробізнес України", яка відбулась в Києві. Учасниками цього традиційного заходу стали інвестори, представники міжнародних інституції. Під час свого виступу він звернув увагу на те, що підтримка агросектору в країні на сьогодні є недостатньою і через це треба змінювати державну політику щодо цієї сфери. "Багато дискусій навколо оподаткування, дерегуляції та ринку землі. Великі компанії отримують значні пільги, в тому числі йдеться про державні компанії. У більшості випадків державні компанії є збитковими, тому найближчим часом вони можуть бути приватизовані. Я вірю, що зараз період для залучення інвесторів, незважаючи на складну ситуацію в державі," - сказав Кутовий.   далi»

Анонси


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)