ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
22.08.2016
Олександр Бакуменко у програмі "Позиція" на парламентському телеканалі "Рада" розповів про ефективність діяльності Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
Сьогодні на парламентському телеканалі "Рада" в ефірі програми "Позиція" Олександр Бакуменко розповів про роботу Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.   далi»
01.08.2016
Олександр Бакуменко. Емфітевзис VS Оренда
У зв'язку з дією мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення та неможливістю їх використання в якості об'єктів застави - інвестування в с/г угіддя та ефективне використання таких земель на даний час в Україні обмежено. На сьогодні, основною проблемою аграріїв є нестача обігових коштів і дорогі кредити. Низька ліквідність об'єктів застави, що використовується агропромисловими підприємствами при одержанні кредитів: майбутній врожай, корпоративні права, сільськогосподарська техніка, у поєднанні з обмеженістю власних коштів, призводить до того, що відсотки за користування кредитами є завищеними. Здешевлення можливе лише тоді, коли с/г земля стане оборотним активом і банки зможуть взяти її в заставу. Однак дія мораторію гальмує розвиток малого та середнього бізнесу. Тому дедалі актуальнішим стає пошук альтернативних інструментів користування землями с/г призначення.   далi»
28.07.2016
Олександр БАКУМЕНКО. Державний контроль харчових продуктів: якою має бути система
Державне регулювання ринку харчових продуктів є одним із найскладніших завдань державного управління в світі. Така складність обумовлена багатьма аспектами, яким органи влади повинні приділяти особливу увагу -- здоров'я та інтереси споживачів, здоров'я тварин, рослин, економічні інтереси операторів одного із найбільших у будь-якій країні ринків -- харчової продукції. У більшості країн держава здійснює регулювання безпечності та якості харчових продуктів шляхом встановлення вимог до здоров'я рослин, здоров'я та благополуччя тварин, безпечності та якості кормів, і, звичайно -- безпечності та якості самих харчових продуктів. Окрім того, влада встановлює вимоги до умов виробництва кормів та харчових продуктів, які ще називають гігієнічними вимогами.   далi»
28.07.2016
ЗВІТ про роботу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин за період роботи четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2016 р.)
21.07.2016
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин затвердив план роботи Комітету на період роботи п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
14.07.2016
14 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
07.07.2016
7 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
05.07.2016
5 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
02.07.2016
30 червня 2016 року заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко виступив на конференції "М'ясний бізнес України: Реалії та перспективи ринку м'яса в Україні".
Основною метою даного заходу було обговорення проблем м'ясопереробної галузі та визначення нових точок зросту, розробки нових стратегій розвитку галузі в цілому, одержання розгорнутого аналітичного огляду про стан та перспективи м'ясного ринку в Україні та в світі. Відповідно до програми Конференції, разом із Андрієм Журжієм - Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, з Андрієм Дикуном - Головою Всеукраїнської аграрної ради, Михайлом Соколовим - заступником голови Всеукраїнської аграрної ради, в рамках круглого столу на тему: "Державне регулювання: що виграє м'ясний сектор" обговорили наступні питання:   далi»
14.06.2016
14 червня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
14 червня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»

Анонси


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)