ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
01.11.2016
1 листопада 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
18.10.2016
18 жовтня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
06.10.2016
6 жовтня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
22.09.2016
22 вересня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких прийняті наступні рішення:
19.09.2016
Відбулося виїзне засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
15 вересня відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у м.Батурин Чернігівської області. Порядком денним на обговорення було винесено питання "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі" і "Пільгові режими оподаткування сільгосптоваровиробників та пряма бюджетна підтримка - державні механізми підвищення конкурентоздатності виробництва". Участь у засіданні Комітету взяли народні депутати України, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Вікторович Кутовий, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович, Президент Національної академії аграрних наук України Гадзало Ярослав Михайлович, посадові особи Державної фіскальної служби України, науковці, представники громадських організацій, суб'єктів господарювання та фермерських господарств.   далi»
08.09.2016
8 вересня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
07.09.2016
7 вересня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
06.09.2016
6 вересня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
22.08.2016
Олександр Бакуменко у програмі "Позиція" на парламентському телеканалі "Рада" розповів про ефективність діяльності Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
Сьогодні на парламентському телеканалі "Рада" в ефірі програми "Позиція" Олександр Бакуменко розповів про роботу Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.   далi»
01.08.2016
Олександр Бакуменко. Емфітевзис VS Оренда
У зв'язку з дією мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення та неможливістю їх використання в якості об'єктів застави - інвестування в с/г угіддя та ефективне використання таких земель на даний час в Україні обмежено. На сьогодні, основною проблемою аграріїв є нестача обігових коштів і дорогі кредити. Низька ліквідність об'єктів застави, що використовується агропромисловими підприємствами при одержанні кредитів: майбутній врожай, корпоративні права, сільськогосподарська техніка, у поєднанні з обмеженістю власних коштів, призводить до того, що відсотки за користування кредитами є завищеними. Здешевлення можливе лише тоді, коли с/г земля стане оборотним активом і банки зможуть взяти її в заставу. Однак дія мораторію гальмує розвиток малого та середнього бізнесу. Тому дедалі актуальнішим стає пошук альтернативних інструментів користування землями с/г призначення.   далi»

Анонси


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)