ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
21.07.2016
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин затвердив план роботи Комітету на період роботи п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання
14.07.2016
14 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
07.07.2016
7 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
05.07.2016
5 липня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
02.07.2016
30 червня 2016 року заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко виступив на конференції "М'ясний бізнес України: Реалії та перспективи ринку м'яса в Україні".
Основною метою даного заходу було обговорення проблем м'ясопереробної галузі та визначення нових точок зросту, розробки нових стратегій розвитку галузі в цілому, одержання розгорнутого аналітичного огляду про стан та перспективи м'ясного ринку в Україні та в світі. Відповідно до програми Конференції, разом із Андрієм Журжієм - Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, з Андрієм Дикуном - Головою Всеукраїнської аграрної ради, Михайлом Соколовим - заступником голови Всеукраїнської аграрної ради, в рамках круглого столу на тему: "Державне регулювання: що виграє м'ясний сектор" обговорили наступні питання:   далi»
14.06.2016
14 червня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
14 червня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України - членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:   далi»
10.06.2016
10 червня 2016 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин було проведено зустріч Заступника Голови Комітету Олександра Бакуменка з представниками Федерального уряду Німеччини та Посольства Німеччини в Україні.
10 червня 2016 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин було проведено зустріч Заступника Голови Комітету Олександра Бакуменка з представниками Федерального уряду Німеччини та Посольства Німеччини в Україні. До складу німецької делегації входили: Д-р Герман Йойб, директор департамента "Політика ЄС, міжнародне співробітництво, рибальство" Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, Штефан Хюбнер, відділ 625 "Східна Європа, Центральна і Східна Азія, Розширення, Глобальний форум з продовольства і сільського господарства", Зебастіан Кноке, перший секретар Посольства, відділ економічної співпраці та розвитку. Заступник Голови Комітету розповів співрозмовникам про напрямки і пріоритети діяльності Комітету. Зокрема, наголосив на тому, що Комітет концентрує зусилля на продовженні реформи з земельних питань, децентралізації влади, дерегуляції та державної підтримки сільгосптоваровиробників.   далi»
06.06.2016
Комітетом опрацьовується до II читання законопроект щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель
9 квітня 2016 року Верховною Радою України за результатами розгляду у першому читанні було прийнято за основу проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (реєстр. № 4355 від 31.03.2016 р.). Зокрема, законопроектом № 4355 пропонується передати об'єднаним територіальним громадам (сільським, селищним та міським радам) повноваження з розпорядження землями державної власності, які знаходяться за межами населених пунктів у якості делегованих повноважень (крім земель оборони, земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення на об'єктах природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та інших, які мають важливе значення для держави) та встановити порядок передачі земель державної власності у власність територіальних громад, що об'єднались відповідно до закону.   далi»
31.05.2016
31 травня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
18.05.2016
18 травня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин було проведено Круглий стіл з представниками Комітету Німецького Бундестагу з питань продовольства і сільського господарства
У зазначеному заході взяли участь народні депутати України - члени Комітету, посол ФРН в Україні Д-р Крістоф Вайль, члени Комітету з питань продовольства і сільського господарства Німецького Бундестагу, представники органів виконавчої влади та громадських організацій.   далi»

Анонси


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)