30 квітня 09:00
Закон про відкриття ринку землі опублікували в офіційному виданні «Голос України» докладніше
28 квітня 18:00
Президент підписав Закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення докладніше
13 квітня 20:45
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» докладніше
20 лютого 17:45
20 лютого 2020 року відбулась робоча зустріч народних депутатів України – членів Комітету з керівництвом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо стратегії реформування ДП «Укрветсанзавод» посилання...
13 лютого 17:00
Комітетом з питань аграрної та земельної політики проведено комітетські слухання на тему: «Розвиток зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС» докладніше
05 грудня 17:26
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» докладніше
05 грудня 16:00
Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» докладніше
04 грудня 19:15
4 грудня 2019 року за ініціативи Комітету з питань аграрної та земельної політики у залі пленарних засідань Верховної Ради України проведено парламентські слухання на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення» докладніше
12 вересня 2019, 16:27

СТРУКТУРА КОМІТЕТУ



І. Підкомітет з питань земельних відносин

Предмети відання:

 

·         законодавче забезпечення реформування земельних відносин;

·         землевпорядкування та адміністративно-територіальний устрій;

·         законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань земельних відносин;

·         використання земельних ресурсів водного і лісового господарства;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Нагаєвський А.С.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Кучер М.І., Лабазюк С.П., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Мейдич О.Л., Нікітіна М.В., Соломчук Д.В., Столар В.М., Тарасов О.С., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чайківський І.А., Чернявський С.М., Чорноморов А.О., Шол М.В.

 

II. Підкомітет з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу

Предмети відання:

 

·         регулювання базових галузей агропромислового комплексу (тваринництво, рослинництво, рибне господарство);

·         детінізація ринку зерна;

·         сільськогосподарська кооперація;

·         меліорація;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Тарасов О.С.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Тимофійчук В.Я., Христенко Ф.В., Чернявський С.М.

III. Підкомітет з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·         державне регулювання цін в агропромислового комплексі;

·         ринки збуту аграрної продукції;

·         зовнішня економічна політика агропромислового комплексу;

·         митно-тарифна політика щодо агропромислового комплексу;

·        державна підтримка розвитку, закладення молодих садів, виноградників, ягідників;

·         державна підтримка тваринництва;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Богданець А.В.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Соломчук Д.В., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чорноморов А.О., Чернявський С.М., Шол М.В.

IV. Підкомітет з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти

Предмети відання:

 

·         законодавче забезпечення соціального розвитку агропромислового комплексу;

·         законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань соціально-трудових відносин;

·         соціальний розвиток сільських територій;

·         розвиток аграрної науки та освіти;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Костюк Д.С.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Мейдич О.Л., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Шол М.В., Чернявський С.М.

V. Підкомітет з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·         бюджетна, податкова та акцизна політика щодо агропромислового комплексу;

·         внутрішня економічна політика агропромислового комплексу;

·         реформування та приватизація майна в агропромисловому комплексі;

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Чорноморов А.О.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Лабазюк С.П., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Петьовка В.В., Соломчук Д.В., Столар В.М., Тарасов О.С., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чернявський С.М., Шол М.В.

VI. Підкомітет з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами

Предмети відання:

 

·         оптові ринки;

·         переробна та харчова промисловість;

·         питання якості та безпеки харчових продуктів, стандартизація і сертифікація;

·         ветеринарна медицина;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Юрчишин П.В.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Салійчук О.В.,  Чайківський І.А., Чернявський С.М.

 VII. Підкомітет з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·        розвиток базових галузей агропромислового комплексу (тваринництво, рослинництво, рибне господарство);

·        розвиток фермерства;

·        страхування в агропромисловому комплексі;

·        інженерно-технічне забезпечення агропромислового комплексу;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Шол М.В.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Салійчук О.В., Соломчук Д.В., Чернявський С.М., Чорноморов А.О.

VIII. Підкомітет з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу

Предмети відання:

 

·        питання запровадження нових технологій в агропромисловому комплексі;

·        питання зберігання сільськогосподарської продукції;

·        транспортування сільськогосподарської продукції залізничним, автомобільним, річковим транспортом;

·        питання перевалки сільськогосподарської продукції морськими терміналами;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Гайду О.В.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Кириченко М.О., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Салійчук О.В.,  Чернявський С.М., Шол М.В.