17 листопада 10:00
Вітаємо зі святом усіх аграріїв! докладніше
14 листопада 18:45
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони» докладніше
14 листопада 18:30
Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» докладніше
14 листопада 18:15
Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони» докладніше
07 листопада 17:30
У Комітеті з питань аграрної та земельної політики відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток села за допомогою сільських громад: новації в політиці» докладніше
22 жовтня 12:00
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики та його секретаріат глибоко сумує з приводу трагічної загибелі КУТОВОГО Тараса Вікторовича докладніше
10 жовтня 15:30
10 жовтня 2019 року під головуванням заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Степана Чернявського відбулась робоча зустріч народних депутатів України – членів Комітету з представниками Посольства Французької Республіки в Україні. докладніше
08 жовтня 18:00
8 жовтня 2019 року відбулась робоча зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні та двосторонніх проектів співпраці докладніше
12 вересня 2019, 16:27

СТРУКТУРА КОМІТЕТУ



І. Підкомітет з питань земельних відносин

Предмети відання:

 

·         законодавче забезпечення реформування земельних відносин;

·         землевпорядкування та адміністративно-територіальний устрій;

·         законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань земельних відносин;

·         використання земельних ресурсів водного і лісового господарства;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Нагаєвський А.С.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Кучер М.І., Лабазюк С.П., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Мейдич О.Л., Нікітіна М.В., Соломчук Д.В., Столар В.М., Тарасов О.С., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чайківський І.А., Чернявський С.М., Чорноморов А.О., Шол М.В.

 

II. Підкомітет з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу

Предмети відання:

 

·         регулювання базових галузей агропромислового комплексу (тваринництво, рослинництво, рибне господарство);

·         детінізація ринку зерна;

·         сільськогосподарська кооперація;

·         меліорація;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Тарасов О.С.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Тимофійчук В.Я., Христенко Ф.В., Чернявський С.М.

III. Підкомітет з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·         державне регулювання цін в агропромислового комплексі;

·         ринки збуту аграрної продукції;

·         зовнішня економічна політика агропромислового комплексу;

·         митно-тарифна політика щодо агропромислового комплексу;

·        державна підтримка розвитку, закладення молодих садів, виноградників, ягідників;

·         державна підтримка тваринництва;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Богданець А.В.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Соломчук Д.В., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чорноморов А.О., Чернявський С.М., Шол М.В.

IV. Підкомітет з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти

Предмети відання:

 

·         законодавче забезпечення соціального розвитку агропромислового комплексу;

·         законодавче забезпечення фізичних і юридичних осіб з питань соціально-трудових відносин;

·         соціальний розвиток сільських територій;

·         розвиток аграрної науки та освіти;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Костюк Д.С.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Мейдич О.Л., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Шол М.В., Чернявський С.М.

V. Підкомітет з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·         бюджетна, податкова та акцизна політика щодо агропромислового комплексу;

·         внутрішня економічна політика агропромислового комплексу;

·         реформування та приватизація майна в агропромисловому комплексі;

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Чорноморов А.О.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Гузенко М.В., Кириченко М.О., Колихаєв І.В., Лабазюк С.П., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Петьовка В.В., Соломчук Д.В., Столар В.М., Тарасов О.С., Тимофійчук В.Я., Халімон П.В., Чернявський С.М., Шол М.В.

VI. Підкомітет з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами

Предмети відання:

 

·         оптові ринки;

·         переробна та харчова промисловість;

·         питання якості та безпеки харчових продуктів, стандартизація і сертифікація;

·         ветеринарна медицина;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Юрчишин П.В.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Салійчук О.В.,  Чайківський І.А., Чернявський С.М.

 VII. Підкомітет з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі

Предмети відання:

 

·        розвиток базових галузей агропромислового комплексу (тваринництво, рослинництво, рибне господарство);

·        розвиток фермерства;

·        страхування в агропромисловому комплексі;

·        інженерно-технічне забезпечення агропромислового комплексу;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Шол М.В.

Члени підкомітету:

Богданець А.В., Бунін С.В., Гайду О.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Івченко В.Є., Кириченко М.О., Литвиненко С.А., Матусевич О.Б., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Салійчук О.В., Соломчук Д.В., Чернявський С.М., Чорноморов А.О.

VIII. Підкомітет з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу

Предмети відання:

 

·        питання запровадження нових технологій в агропромисловому комплексі;

·        питання зберігання сільськогосподарської продукції;

·        транспортування сільськогосподарської продукції залізничним, автомобільним, річковим транспортом;

·        питання перевалки сільськогосподарської продукції морськими терміналами;

 

Склад підкомітету:

 

Голова підкомітету:

Гайду О.В.

Члени підкомітету:

Бунін С.В., Герасимов А.В., Грищенко Т.М., Кириченко М.О., Нагаєвський А.С., Нікітіна М.В., Салійчук О.В.,  Чернявський С.М., Шол М.В.