10 липня 2018, 13:11

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»

Сьогодні, 10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла підготовлений Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин до другого читання проект Закону України про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (реєстр. № 5448-д) у другому читанні та в цілому як Закон. Відповідне рішення підтримали 237 народних депутатів України.

Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» спрямований на гармонізацію законодавства України до законодавства Європейського Союзу та удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Реалізація положень прийнятого Закону сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції і розширенню зовнішніх ринків її збуту, гарантуватиме споживачам впевненість у продуктах, маркованих як органічні, матиме позитивний вплив на захист операторів органічного ринку від недобросовісної конкуренції, а також забезпечить прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері виробництва та обігу органічних продуктів.