19 листопада 2021, 13:04

Привітання з Днем працівників сільського господарства України

 

Шановні аграрії України!

Комітет з питань аграрної та земельної політики щиро вітає всіх тих, хто розумом і руками щодня долучається до матінки Землі із з наступаючим професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

Аграрна галузь України – це фундамент економіки держави і запорука добробуту всіх українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою невтомної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Трудовий подвиг агронома і комбайнера, ветеринарного лікаря і доярки, виноградаря і винороба, тракториста і мукомела – є взірцем для багатьох українців.

Цього року всі працівники села доклали чимало зусиль для того, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в України та розширити кордони споживання українських продуктів на світовому ринку продовольства. Завдяки аграріям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Народні депутати України – члени Комітету висловлюють слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Попереду у нас серйозні наміри і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально ефективно використовувати можливості аграрного сектору економіки України та завдяки новітнім науковим здобуткам примножувати їх.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми для процвітання України! Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток! Зі святом Вас, дорогі аграрії!

 

З повагою

Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

М. СОЛЬСЬКИЙ