Фотоальбоми - Нові надходження http://komagropolit.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 03.06.2020 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73915.html Wed, 03 Jun 2020 17:15:00 GMT Комітетські слуханнях на тему: «Розвиток зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС» http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/73812.html Fri, 14 Feb 2020 11:46:36 GMT Комітетські слухання на тему: «Концепція державної підтримки сільгосптоваровиробників в рамках реалізації аграрних реформ» http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73817.html Wed, 12 Feb 2020 10:17:19 GMT Парламентські слухання на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення» 04.12.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73731.html Thu, 05 Dec 2019 11:18:06 GMT Круглий стіл на тему: «Розвиток села за допомогою сільських громад: новації в політиці» http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73701.html Thu, 07 Nov 2019 17:30:00 GMT Засідання круглого столу на тему: «Законодавче врегулювання зміни угідь земель сільськогосподарського призначення» 05.06.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73606.html Wed, 05 Jun 2019 19:00:00 GMT Робоча зустріч з депутатом Європейського Парламенту Петером Йаром 30.05.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73602.html Fri, 31 May 2019 12:42:05 GMT Cлухання у Комітеті на тему: «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» 29.05.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73599.html Thu, 30 May 2019 09:21:41 GMT Засідання робочої групи 11.04.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73591.html Fri, 12 Apr 2019 10:32:44 GMT Засідання круглого столу на тему: "Проблеми передачі в користування земель водного фонду" 10.04.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73589.html Wed, 10 Apr 2019 17:39:30 GMT Всеукраїнський земельний форум 10.04.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73587.html Wed, 10 Apr 2019 15:59:35 GMT Засідання Комітету 09.04.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73582.html Tue, 09 Apr 2019 17:36:31 GMT Засідання Круглого столу 20.03.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73577.html Wed, 20 Mar 2019 18:22:29 GMT Робоча зустріч з представниками аналітичних центрів Молдови, Грузії та Вірменії 13.03.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73575.html Thu, 14 Mar 2019 17:01:54 GMT Особистий прийом громадян 13.03.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73572.html Thu, 14 Mar 2019 09:49:44 GMT Засідання Круглого столу 28.02.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73568.html Fri, 01 Mar 2019 09:27:17 GMT Засідання Комітету 05.02.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73553.html Tue, 05 Feb 2019 16:25:09 GMT Засідання робочої групи 16.01.2019 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73543.html Thu, 17 Jan 2019 10:43:43 GMT Засідання Комітету 18.12.2018 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73527.html Tue, 18 Dec 2018 16:31:45 GMT Засідання робочої групи 11.12.2018 http://komagropolit.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73525.html Wed, 12 Dec 2018 08:50:36 GMT