Головна > Документи > Засідання Комітету
26 вересня 15:10
За першу половину вересня з України експортовано 3,9 млн тонн агропродукції докладніше
23 вересня 18:30
Олександр Гайду: «Маємо підтримувати аграріїв, що постраждали від війни. Вони – герої» докладніше
23 вересня 15:30
Українські аграрії розпочали збирання кукурудзи докладніше
23 вересня 14:26
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: МЕНШЕ ЗБЕРІГАТИ - БІЛЬШЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ! докладніше
22 вересня 21:00
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: УКРАЇНА УНІКАЛЬНА, БО УНІКАЛЬНІ НАШІ ЛЮДИ! докладніше
22 вересня 20:30
Комітет з питань аграрної та земельної політики провів на Житомирщині виїзні комітетські слухання на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрного сектору в Поліській зоні в умовах воєнного стану» докладніше
20 вересня 20:00
Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури (реєстр. № 7616) докладніше
20 вересня 19:30
Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо підвищення ефективності використання земель фізичними особами та суб'єктами державного сектору економіки (реєстр. № 7588) докладніше
05 вересня 2019, 17:04

4 вересня 2019 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

4 вересня 2019 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

 

1. Про створення, затвердження предметів відання, обрання голів і входження народних депутатів України до підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України дев’ятого скликання, розподіл обов’язків між першим заступником і заступниками голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Рішення прийнято

 

2. Про визначення дня та часу проведення засідань, графіку засідань на вересень 2019 року Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Рішення прийнято

 

3. Про розподіл приміщень адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Шовковичній, 2

Рішення прийнято

 

4. Про затвердження пропозицій до проекту порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року)

Пропозиції затверджено

 

5. Про проект плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики на період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 року – січень 2020 року)

Інформацію заслухано