27 липня 2023 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Опубліковано 27 липня 2023, о 17:28
 За результатами розгляду питання порядку денного прийнято наступне рішення:

1. Звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності з пропозицією рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист рослин, поданий народними депутатами України Соломчуком, Мезенцевою, Кучером та іншими (реєстр. № 4601 від 16.01.2021) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

2. Звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності з пропозицією рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства України про захист рослин, поданий народними депутатами України Соломчуком, Кучером, Вінтоняк та іншими (реєстр. № 4602 від 16.01.2021) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

3. Звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики з пропозицією рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про захист рослин", поданий народними депутатами України Соломчуком, Кучером, Вінтоняк та іншими (реєстр. № 4603 від 16.01.2021) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

4. Схвалити Рекомендації виїзних комітетських слухань на тему: «Рибна галузь: простежуваність «від вилову до споживання»(20 липня 2023 року, м. Ізмаїл).

5. Схвалити Рекомендації виїзних комітетських слухань на тему: «Актуальні питання управління об'єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем державної власності» (19 липня 2023 року, м. Ізмаїл).

6. Затвердити Пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики до проекту порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

7. Затвердити Звіт про роботу Комітету за період роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

8. Затвердити План роботи Комітету на період роботи десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

9. Презентацію основних положень законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою створення умов для залучення коштів на агровиробництво» (реєстр.№ 9352 від 05.06.2023) заслухано та взято відома.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку