Головна > Документи > Засідання Комітету
29 листопада 15:14
Фермери Херсонщини отримають модульні сховища для агропродукції докладніше
28 листопада 16:29
Використання Державного аграрного реєстру є найліпшим рішенням для підтвердження походження агропродукції докладніше
28 листопада 12:30
В Україні намолочено 75,7 млн тонн нового врожаю докладніше
23 листопада 15:26
Врожай 2023: фермери зібрали 29 млн тонн овочів докладніше
22 листопада 18:15
Євроінтеграція: молочники України та ЄС почали об’єднання докладніше
19 листопада 06:51
Привітання з Днем працівників сільського господарства докладніше
16 листопада 19:30
У Брюсселі відбулась зустріч делегації Комітету з питань аграрної та земельної політики з депутатами Комітету Європейського парламенту з питань сільського господарства та сільського розвитку докладніше
15 листопада 18:15
Представники Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь у круглому столі щодо перспектив розвитку сільського господарства в Україні, який відбувся у Ганновері (Німеччина) докладніше
08 листопада 2023, 16:34

8 листопада 2023 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

1. Відповідно до ч. 2 статті 110 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» підготувати доопрацьований проект, враховуючи положення проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідкладних заходів з попередження нецільового використання земель Каховського водосховища (реєстр. № 10135) та проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель, яке займало Каховське водосховище (реєстр. № 10135-1).

2. Схвалити рекомендації комітетських слухань на тему: «Стан та перспективи розвитку вітчизняної галузі хмелярства». Направити їх Голові Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерству аграрної політики та продовольства України, Національній академії аграрних наук України та Житомирській обласній військовій адміністрації.

3.Схвалити рекомендації комітетських слухань на тему: «Фінансова спроможність аграрних підприємств з окупованих та деокупованих територій, які працюють на підконтрольній Україні території: ключові проблеми». Направити їх Голові Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національному банку України, Міністерству аграрної політики та продовольства України.

4. Підтримати звернення до Кабінету Міністрів України щодо ліцензування експорту української аграрної продукції до країн сусідів.

5. Підтримати звернення до Прем'єр-міністра України щодо доручення Міністерству аграрної політики та продовольства України та Міністерству економіки України впровадження ініціативи механізму залучення сільгосптоваровиробників до публічних закупівель шляхом взаємодії Державного аграрного реєстру з електронною системою Прозоро.

6. Підтримати звернення до Кабінету Міністрів України з пропозиціями Комітету щодо реалізації експериментального проекту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану (Постанова КМУ від 31.10.2023 № 1132)