23 квітня 2024 року у режимі відеоконференції відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Опубліковано 23 квітня 2024, о 11:34
 

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

I.

1. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин» (реєстр. № 11150 від 04.04.2024) включити до порядку денного одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду законопроекту в першому читанні відповідно до статті 114 Регламенту Верховної Ради України прийняти за основу.

2. Звернутися до Голови Верховної Ради України з пропозицією оголосити на пленарному засіданні під час розгляду даного законопроекту, відповідно до частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України, про необхідність внесення пропозицій і поправок щодо виправлень, уточнень, усунення помилок та/або суперечностей у тексті законопроекту, інших структурних частин законопроекту та/або інших законодавчих актів, що не були предметом розгляду в першому читанні та відповідають предмету правового регулювання законопроекту реєстр. № 11150.

 

II.

1. Утворити Робочу групу з питань удосконалення законодавчого регулювання у сфері ефективного використання земель сільськогосподарського призначення державної власності і управління державними підприємствами, установами та організаціями.

2. Обрати головою Робочої групи Чорноморова А.О., голову підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

3. Затвердити склад Робочої групи.

 

III.

Направити звернення до Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо збереження існуючого Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку