13 червня 2024 року у режимі відеоконференції відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Опубліковано 13 червня 2024, о 11:59
 

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

I.

1.Підтримати порівняльну таблицю, підготовлену до другого читання проекту Закону про виноград та продукти виноградарства (реєстр. № 9139) з пропозиціями Комітету та редакційним уточненням її положень.

2.Рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у другому читанні та в цілому як Закон у редакції, запропонованій Комітетом, з необхідним техніко-юридичним доопрацюванням.

3. На виконання пункту 2 частини четвертої Постанови Верховної Ради України від 29 липня 2022 року № 2483 «Про деякі заходи щодо виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції» направити після завершення процедур, передбачених частиною другою статті 117 Регламенту Верховної Ради України, підготовлений до другого читання проект Закону реєстр. № 9139 для проведення додаткової експертизи стосовно його відповідності міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу до Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу та до Кабінету Міністрів України.

 

II.

Внести відповідні зміни до Плану роботи Комітету з питань аграрної та земельної політики на період роботи одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку