28 березня 20:45
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня докладніше
27 березня 15:17
Аграрії отримали майже півмільярда на створення садів та теплиць докладніше
25 березня 10:11
До сівби ярих культур приступили вже 18 областей України докладніше
23 березня 16:00
Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь в зустрічі з аграріями з метою обговорення проблемних питань ведення сільського господарства в умовах війни докладніше
21 березня 21:45
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва докладніше
21 березня 18:30
Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури докладніше
20 березня 21:15
Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до країн, які перебувають на межі голоду докладніше
15 березня 20:30
Португалія готова допомагати в експорті української продукції докладніше
02 червня 2015, 17:44

12 травня 2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

12 травня 2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Порядком денним на розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

- реєстр. № 1599 від 23.12.2014 р., II читання, про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств»

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти даний законопроект в II читанні та в цілому як Закон України;

 

- реєстр. № 1418 від 11.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації оренди (суборенди) та мінімального розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення)», внесений народними депутатами  України  Лабазюком С.П.,  Мартиняком С.В., Москаленком Я.М., Єремеєвим І.М., Бандуровим В.В., Развадовським В.Й.,  Поплавським М.М.,  Деркачем А.Л., Гіршфельдом А.М., Онищенком О.Р.,  Івахівом С. П.

   Розгляд даного законопроекту перенесено на вимогу автора;

 

- реєстр. № 1028 від 27.11.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до статті 208 Земельного кодексу України (щодо уточнення переліку об'єктів, при будівництві яких не відшкодовуються втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва)», внесений народним депутатом України Фірсовим Є.П.

Рекомендувати Верховній Раді України направити даний законопроект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 

- реєстр. № 1108 від 28.11.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до пункту 15 Перехідних положень Земельного кодексу України (щодо запобігання тіньової торгівлі землями сільськогосподарського призначення)». внесений народними депутатами України Головком М.Й., Осуховським О.І., Іллєнком А.Ю., Бубликом Ю.В., Марченком О.О., Левченком Ю.В.

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу.

 

-реєстр. № 1240 від 04.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" щодо деяких питань виробництва сільськогосподарської техніки», внесений народними депутатами України  Головком М.Й., Осуховським О.І., Іллєнком А.Ю., Бубликом Ю.В., Марченком О.О., Левченком Ю.В., Рудиком С.Я.

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект відхилити;

 

- реєстр. № 1368 від 10.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов для ведення сільського господарства», внесений народним депутатом України Яценком А.В.

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект відхилити;