28 березня 20:45
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня докладніше
27 березня 15:17
Аграрії отримали майже півмільярда на створення садів та теплиць докладніше
25 березня 10:11
До сівби ярих культур приступили вже 18 областей України докладніше
23 березня 16:00
Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь в зустрічі з аграріями з метою обговорення проблемних питань ведення сільського господарства в умовах війни докладніше
21 березня 21:45
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва докладніше
21 березня 18:30
Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури докладніше
20 березня 21:15
Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до країн, які перебувають на межі голоду докладніше
15 березня 20:30
Португалія готова допомагати в експорті української продукції докладніше
02 червня 2015, 17:45

2 червня 2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин

2 червня 2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

Порядком денним на розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

 

- реєстр. № 2322 від 05.03.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації в сфері земельних відносин», внесений народним депутатом України Нестеренком В.Г.

Рекомендувати Верховній Раді України направити даний законопроект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 

- реєстр. № 2155 від 24.04.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», внесений народними депутатами України Підлісецьким Л.Т., Мірошніченком І.В.

Рекомендувати Верховній Раді України направити даний законопроект суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 

- реєстр. № 2052 від 14.05.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на додану вартість продукції, яка виробляється фізичними особами - виробниками сільськогосподарської продукції та особистими селянськими господарствами і реалізується через сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи)», внесений народними депутатами України Івченком В.Є., Кириленком І.Г., Бакуменком О.Б., Мушаком О.П.

Розгляд даного законопроекту перенесено;

 

-реєстр. № 2640 від 10.04.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо граничного розміру орендної плати», внесений народними депутатами України Ляшком О.В., Галасюком В.В., Ленським О.О., Вовком В.І. Продан О.П. та ін.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про прийняття даного проекту Закону у першому читанні та в цілому як Закон України».

 

- реєстр. № 2575 від 07.04.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо мінімального розміру орендної плати)», внесений народним депутатом України Федоруком М.Т.

Розгляд даного законопроекту перенесено;

 

- реєстр. № 2454 від 23.03.2015р. про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінально-правової охорони земель водного фонду)», внесений народними депутатами України Антонищаком А.Ф., Добродомовим Д.Є., Кутовим Т.В., Мусієм О.С. та ін.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про прийняття у першому читанні даного проекту Закону».