27 січня 12:17
В Україні намолочено 25,2 млн тонн кукурудзи докладніше
26 січня 19:00
Проект «Сімейні молочні ферми» на 22% збільшили поголів’я великої рогатої худоби докладніше
25 січня 14:55
95 тисяч агровиробників зареєструвалися у системі ДАР докладніше
24 січня 15:57
Комітет з питань аграрної та земельної політики прозвітував про результати роботи за період роботи восьмої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання докладніше
23 січня 20:45
Аграрії Полтавщини намолотили більше 5 мільйонів тонн зерна докладніше
21 січня 10:39
З початку 2023 року Україна відвантажила 2,3 млн тонн агропродукції докладніше
20 січня 15:59
ФАО допоможе українським аграріям насінням 12 овочів докладніше
16 січня 19:15
У Комітеті з питань аграрної та земельної політики відбувся круглий стіл на тему: «Законодавче забезпечення державного регулювання в сфері обігу та поводження з генетично-модифікованими організмами» докладніше
03 липня 2015, 14:50

Кутовий Тарас: "Потужності агросектору України дозволяють їй стати одним з основних гравців у подоланні голоду в світі"

Кутовий Тарас: «Потужності агросектору України дозволяють їй стати одним з основних гравців у подоланні голоду в світі»

 

Україна може стати повноцінним гравцем у подоланні світової продовольчої кризи. Це питання під час робочої зустрічі з представниками міжнародної організації ФАО, що діє в структурі ООН і опікується підвищенням рівня якості харчування та стандартів життя, обговорив Голова парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий.

 

«Під час зустрічі з представниками з ООН, які опікуються питаннями світової кризи продовольства, якраз мова ішла про те, як інтегрувати Україну у всі ці глобальні процеси для того щоб вона могла в тому числі забезпечувати ті країни, в яких голод,» - прокоментував Кутовий Т.В.

 

Слід зазначити, що ФАО розробила для України дві програми: Проект «Надання допомоги для швидкої і точної діагностики африканської чуми свиней», що вже реалізується, і «Екстрена допомога для відновлення засобів для існування найбільш незахищених невеликих селянських сімей, постраждалих від конфлікту у Донецькій і Луганській областях», що перебуває на стадії започаткування.

 

Крім того, цього року організація проведе міжнародну конференцію. Вона буде присвячена огляду питань у галузі продовольства та сільського господарства. Будуть також висвітлені питання щодо розірвання кола бідності та голоду в сільськогосподарських районах шляхом підвищення їх стійкості до зовнішніх факторів; укріплення соціального захисту та забезпечення стійкого сільськогосподарського розвитку. Участь і роль України в цих процесах також стала предметом обговорення під час зустрічі Тараса Кутового із представниками ФАО.