28 березня 20:45
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня докладніше
27 березня 15:17
Аграрії отримали майже півмільярда на створення садів та теплиць докладніше
25 березня 10:11
До сівби ярих культур приступили вже 18 областей України докладніше
23 березня 16:00
Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь в зустрічі з аграріями з метою обговорення проблемних питань ведення сільського господарства в умовах війни докладніше
21 березня 21:45
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва докладніше
21 березня 18:30
Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури докладніше
20 березня 21:15
Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до країн, які перебувають на межі голоду докладніше
15 березня 20:30
Португалія готова допомагати в експорті української продукції докладніше
26 січня 2016, 17:33

26 січня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин

          26 січня 2016 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Порядком денним на розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:  

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімального строку оренди земельних ділянок сільгосппризначення, на яких проводиться гідротехнічна меліорація», II читання, (реєстр. 2920 від 20.05.2015)        

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому як Закон;

 

2. Про проект Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною щодо узгодження його положень у сфері поводження з продуктами тваринного походження, що належать до категорії ІІ, з вимогами законодавства ЄС)», II читання, (реєстр. № 2150а від 23.06.2015 р.)

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому як Закон;

 

3. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села», II читання,  (реєстр. № 2089 від 10.02.2015)   

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому як Закон;

 

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ефективного використання земель сільськогосподарського призначення)», внесений народним депутатом України Мураєвим Є.В., (реєстр. № 3297 від 09.10.2015р.)

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект відхилити;

 

5. Про проект Закону України «Про захист прав власників земельних паїв», внесений народними депутатами України Ляшком О.В., Купрієнком О.В., (реєстр. № 3345 від 19.10.2015 р.)    

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект відхилити;

 

6. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних умов приєднання до інженерних мереж на земельних ділянках під забудову, що виставляються для продажу на аукціонах», поданий народним депутатом України Зубиком В.В., (реєстр. № 3209 від 02.10.2015)       

   Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти за основу;

     

    Комітет не головний                                                                    

7. Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від сплати земельного податку воєнізованих підрозділів)», внесений народними депутатами України Пашинським С.В.,  Вінником І.Ю., Кривенком В.В., (реєстр. № 2230 від 24.02.2015)

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань  податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про направлення даного проекту Закону суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 

8. Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо можливості здешевлення харчових продуктів)», внесений народними депутатами України Шипком А.Ф., Кіссе А.І., Біловолом О.М. та ін., (реєстр. № 2038 від 05.02.2015)        

 Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань  податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про відхилення даного проекту Закону;

 

9. Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції)», внесений народним депутатом України Козаком Т.Р., (реєстр. № 2351а від 14.07.2015)                                      

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань  податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про направлення даного проекту Закону суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

 

10. Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (про тимчасове призупинення застосування коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель)», внесений народним депутатом України Мельником С.І., (реєстр. № 2171а від 26.06.2015)        

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань  податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про підтримку даного проекту Закону;

 

11. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об'єктів культурної спадщини», внесений народними депутатами України Андрієвським Д.Й., Сташуком В.Ф., Демчаком Р.Є., (реєстр. № 2225а від 02.07.2015)

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства внести на розгляд Верховної Ради України пропозицію про підтримку даного проекту Закону.