16 травня 15:52
Військове вторгнення росії до України - єдина причина світової продовольчої кризи докладніше
14 травня 15:55
Посівна в Україні - шлях до перемоги на продовольчому фронті докладніше
13 травня 15:26
Скорочення виробництва та експорту української сільськогосподарської продукції внаслідок військової агресії росії суттєво вплине на світовий ринок та призведе до зростання цін докладніше
12 травня 15:42
Вітаємо Олександра Васильовича Гайду з обранням на посаду Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики! докладніше
12 травня 15:41
Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану докладніше
12 травня 15:40
Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану докладніше
11 травня 14:57
Країна-агресор штучно створює продовольчу кризу в світі докладніше
09 травня 17:45
В умовах воєнного стану молочна галузь продовжує працювати докладніше
19 листопада 2021, 13:04

Привітання з Днем працівників сільського господарства України

 

Шановні аграрії України!

Комітет з питань аграрної та земельної політики щиро вітає всіх тих, хто розумом і руками щодня долучається до матінки Землі із з наступаючим професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

Аграрна галузь України – це фундамент економіки держави і запорука добробуту всіх українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою невтомної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Трудовий подвиг агронома і комбайнера, ветеринарного лікаря і доярки, виноградаря і винороба, тракториста і мукомела – є взірцем для багатьох українців.

Цього року всі працівники села доклали чимало зусиль для того, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в України та розширити кордони споживання українських продуктів на світовому ринку продовольства. Завдяки аграріям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Народні депутати України – члени Комітету висловлюють слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Попереду у нас серйозні наміри і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально ефективно використовувати можливості аграрного сектору економіки України та завдяки новітнім науковим здобуткам примножувати їх.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми для процвітання України! Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток! Зі святом Вас, дорогі аграрії!

 

З повагою

Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

М. СОЛЬСЬКИЙ