07 червня 16:57
ЗАЯВА народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо терористичного акту - підриву росіянами Каховської ГЕС докладніше
07 червня 14:55
238 мільйонів гривень державної підтримки отримали аграрії з початку 2023 року докладніше
06 червня 15:37
Олександр Гайду: підрив Каховської ГЕС - загроза продовольчій безпеці світу докладніше
06 червня 15:15
Програма USAID АГРО надала добрива та насіння 8,223 агровиробникам докладніше
05 червня 14:27
В Україні посіяно понад 12 млн га ярих зернових та олійних культур докладніше
04 червня 14:24
ФАО оцінила вплив війни на діяльність малих фермерів докладніше
01 червня 17:16
Німеччина запускає новий партнерський проєкт для сталого розвитку плодоовочевого сектору в Україні докладніше
31 травня 13:59
Олександр Гайду: інвестиції в переробку дадуть потужний розвиток аграрної галузі докладніше
28 червня 2022, 17:13

Комітет з питань аграрної та земельної політики закликає світову спільноту запровадити сьомий пакет санкцій проти країни-терориста росії

 

Вже третій день поспіль країна-терорист росія завдає потужних ракетних ударів по цивільній інфраструктурі українських міст, які знаходяться далеко від лінії фронту. По території України було випущено близько 60 ракет. Зруйновані житлові багатоквартирні будинки, дитячі садочки, школи, сільськогосподарські підприємства, торговий центр. Але найстрашніше є вбиті та поранені мирні громадяни. Таке свідоме грубе порушення законів та звичаїв війни є воєнним злочином.

Попри введені санкції, росія залишається потужною військовою базою, смертоносні арсенали якої поповнюються завдяки коштам отриманим від експорту енергоресурсів.

Члени аграрного комітету вдячні міжнародній спільноті та світовим лідерам за підтримку в цей складний для України період, за міжнародні санкції введені з самого початку проти жорсткого агресора.

Але сьогодні необхідно продовжувати політичну та економічну ізоляцію росії, щоб ми могли максимально тиснути на путінську росію і задушити її військову машину.

Народні депутати України - члени Комітету підтримують позицію Президента Володимира Зеленського, що санкції проти росії мають бути максимально сильними, а ухвалювати їх потрібно якомога швидше.

Тому, закликаємо всіх своїх західних партнерів до подальших кроків щодо запровадження сьомого пакету антиросійських санкцій у сферах енергетики, фінансів і торгівлі.

Україна не має часу чекати. Кожний день зволікань – це сотні життів українців.