08 серпня 16:00
В Україні аграрії зібрали 17,5 млн тонн зерна докладніше
05 серпня 13:52
В Україні розпочне діяти канадський проект допомоги українським фермерам докладніше
04 серпня 15:00
В умовах військової агресії Україна продовжує виступати гарантом продовольчої безпеки в світі докладніше
02 серпня 15:00
Держава відкрила програму грантів для аграріїв з розвитку тепличного господарства та садівництва докладніше
01 серпня 16:00
Жнива-2022 в Україні тривають докладніше
31 липня 15:00
ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВАДАТУРСЬКОГО ОЛЕКСІЯ ОПАНАСОВИЧА докладніше
28 липня 15:46
Румунія допомагає розширювати альтернативні логістичні шляхи для експорту української аграрної продукції докладніше
26 липня 18:00
Комітет з питань аграрної та земельної політики інформує про стан забезпеченості України цукром докладніше
28 червня 2022, 17:13

Комітет з питань аграрної та земельної політики закликає світову спільноту запровадити сьомий пакет санкцій проти країни-терориста росії

 

Вже третій день поспіль країна-терорист росія завдає потужних ракетних ударів по цивільній інфраструктурі українських міст, які знаходяться далеко від лінії фронту. По території України було випущено близько 60 ракет. Зруйновані житлові багатоквартирні будинки, дитячі садочки, школи, сільськогосподарські підприємства, торговий центр. Але найстрашніше є вбиті та поранені мирні громадяни. Таке свідоме грубе порушення законів та звичаїв війни є воєнним злочином.

Попри введені санкції, росія залишається потужною військовою базою, смертоносні арсенали якої поповнюються завдяки коштам отриманим від експорту енергоресурсів.

Члени аграрного комітету вдячні міжнародній спільноті та світовим лідерам за підтримку в цей складний для України період, за міжнародні санкції введені з самого початку проти жорсткого агресора.

Але сьогодні необхідно продовжувати політичну та економічну ізоляцію росії, щоб ми могли максимально тиснути на путінську росію і задушити її військову машину.

Народні депутати України - члени Комітету підтримують позицію Президента Володимира Зеленського, що санкції проти росії мають бути максимально сильними, а ухвалювати їх потрібно якомога швидше.

Тому, закликаємо всіх своїх західних партнерів до подальших кроків щодо запровадження сьомого пакету антиросійських санкцій у сферах енергетики, фінансів і торгівлі.

Україна не має часу чекати. Кожний день зволікань – це сотні життів українців.