07 червня 16:57
ЗАЯВА народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо терористичного акту - підриву росіянами Каховської ГЕС докладніше
07 червня 14:55
238 мільйонів гривень державної підтримки отримали аграрії з початку 2023 року докладніше
06 червня 15:37
Олександр Гайду: підрив Каховської ГЕС - загроза продовольчій безпеці світу докладніше
06 червня 15:15
Програма USAID АГРО надала добрива та насіння 8,223 агровиробникам докладніше
05 червня 14:27
В Україні посіяно понад 12 млн га ярих зернових та олійних культур докладніше
04 червня 14:24
ФАО оцінила вплив війни на діяльність малих фермерів докладніше
01 червня 17:16
Німеччина запускає новий партнерський проєкт для сталого розвитку плодоовочевого сектору в Україні докладніше
31 травня 13:59
Олександр Гайду: інвестиції в переробку дадуть потужний розвиток аграрної галузі докладніше
23 травня 2023, 14:30

Південна Корея допоможе українським фермерам важкою агротехнікою

 

В часи військової агресії рф проти України країни-партнери йдуть пліч-о-пліч з Україною, ще більше підтримуючи її прагнення миру та допомагають у досягненні щоденної мети - забезпечення продовольчої безпеки, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за інформацією Мінекономіки Корейсько-Українська Асоціація Торгівлі та Індустрій (KUATI) підготувала програму негайної підтримки підприємств державного сектору економіки України. Йдеться про надання технічної допомоги Компанією TYM, зокрема, аграріям нададуть сільгосптехніку та обладнання, що виробляються членами Асоціації.

Компанія TYM є лідером серед виробників тракторів Республіки Корея, яка прийняла рішення про передачу в якості технічної допомоги 14 наборів важкої агротехніки.

Також члени Асоціації KUATI готують наступний транш допомоги, який може скласти декілька тисяч індивідуальних систем очистки води, що можуть бути використані в постраждалих регіонах.

Також зазначається, що Корейський Уряд та бізнес надає гуманітарну допомогу нашій країні та має бажання стати частиною процесу повоєнного відновлення України.