21 вересня 18:15
Розмінування сільськогосподарських земель: обстежено 200 тис. гектарів докладніше
20 вересня 21:30
Українські аграрії засіяли вже 1 млн га озимого ріпаку докладніше
19 вересня 17:21
Подовжено терміни виплати компенсацій за втрачений врожай через теракт на Каховській ГЕС докладніше
18 вересня 20:30
В Україні намолочено перший мільйон тонн насіння соняшника докладніше
15 вересня 20:00
Нові програми для агросектора: фермерам надаватимуть компенсацію за страховку майбутнього врожаю докладніше
15 вересня 17:30
Президент України підписав євроінтеграційний Закон щодо державного контролю за розміщенням на ринку генетично модифікованих організмів і продукції докладніше
13 вересня 18:45
Близько 54 млрд гривень банківських кредитів виплатили аграріям на розвиток підприємств докладніше
12 вересня 17:15
В Україні обстежено 40% сільськогосподарських земель на деокупованих територіях докладніше
01 червня 2023, 17:16

Німеччина запускає новий партнерський проєкт для сталого розвитку плодоовочевого сектору в Україні

 

У нинішніх умовах повномасштабної війни та через ракетні атаки й бомбардування з боку рф міжнародні партнери ще більше надають підтримку та допомогу українським аграріям, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Міністерство сільського господарства Німеччини запускає новий партнерський проєкт для сталого розвитку плодоовочевого сектору в Україні. Загальний обсяг фінансування складає €5 млн.

Зазначається, що проєкт направлений на підтримку професійної освіти й дорадництва, умов виробництва й складських потужностей, а також стартапів у галузі плодоовочівництва.

Окрім того, в межах стратегічних інвестицій в аграрний сектор проєкт сприятиме відновленню критичної сільськогосподарської інфраструктури і ланцюгів створення доданої вартості у секторі плодоовочівництва.

Стартує проект у Вінницькій області, яка впродовж війни перетворилася на основний регіон постачання свіжих продуктів харчування. Успішні підходи будуть поширені на інші регіони Украйни.

Також, за даними Мінагрополітики Японія допоможе відродити агросектор України, зокрема на різних фазах співпраці країна-партнер планує підтримати рибне господарство України та іригаційний сектор, забезпечити фермерів України аграрною технікою, поставити техніку та обладнання для відновлення сільського господарства та розмінування територій.

Як зазначається, співпраця між Україною та Японією відбувається завдяки Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA).