29 листопада 15:14
Фермери Херсонщини отримають модульні сховища для агропродукції докладніше
28 листопада 16:29
Використання Державного аграрного реєстру є найліпшим рішенням для підтвердження походження агропродукції докладніше
28 листопада 12:30
В Україні намолочено 75,7 млн тонн нового врожаю докладніше
23 листопада 15:26
Врожай 2023: фермери зібрали 29 млн тонн овочів докладніше
22 листопада 18:15
Євроінтеграція: молочники України та ЄС почали об’єднання докладніше
19 листопада 06:51
Привітання з Днем працівників сільського господарства докладніше
16 листопада 19:30
У Брюсселі відбулась зустріч делегації Комітету з питань аграрної та земельної політики з депутатами Комітету Європейського парламенту з питань сільського господарства та сільського розвитку докладніше
15 листопада 18:15
Представники Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь у круглому столі щодо перспектив розвитку сільського господарства в Україні, який відбувся у Ганновері (Німеччина) докладніше
12 листопада 2023, 07:19

Привітання з Днем виноградаря і винороба

 

Шановні виноградарі і винороби України!

Щиро вітаємо вас із вашим професійним святом – Днем виноградаря і винороба!

Однією із візитівок України є найдавніший напій людства – вино, яке має свої історичні традиції та великий потенціал. Вино – це ознака цивілізації, культурне надбання та один із чинників якості соціального життя в будь якій країні світу.

Завдяки сприятливим кліматичним умовам та великій працелюбності українські виноградарі здавна займаються вирощуванням винограду та виробництвом вина.

Ваша робота так само тяжка, як і романтична: безкраї виноградники, величезні бочки та дубове терпіння під сонцем – ось так виглядають будні наших невтомних майстрів виноградної лози. Ви щодня працюєте у поті чола –висаджуючи виноград, формуючи крони, перевіряючи стиглість ягід, збираючи з лози грони врожаю та готуючи виноградники до зимівлі – саме так ви створюєте історію українського вина.

Бажаємо вам та вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я та професійних здобутків! Хай буде щедрою виноградна лоза та солодкі ягоди, успішне бродіння та приємні дегустації!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, а земля не здригається від страшних вибухів. Бажаємо вам миру в усьому – миру в сім'ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

Зі святом вас!

 

Народні депутати України – члени Комітету з питань аграрної та земельної політики