26 вересня 15:10
За першу половину вересня з України експортовано 3,9 млн тонн агропродукції докладніше
23 вересня 18:30
Олександр Гайду: «Маємо підтримувати аграріїв, що постраждали від війни. Вони – герої» докладніше
23 вересня 15:30
Українські аграрії розпочали збирання кукурудзи докладніше
23 вересня 14:26
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: МЕНШЕ ЗБЕРІГАТИ - БІЛЬШЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ! докладніше
22 вересня 21:00
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: УКРАЇНА УНІКАЛЬНА, БО УНІКАЛЬНІ НАШІ ЛЮДИ! докладніше
22 вересня 20:30
Комітет з питань аграрної та земельної політики провів на Житомирщині виїзні комітетські слухання на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрного сектору в Поліській зоні в умовах воєнного стану» докладніше
20 вересня 20:00
Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури (реєстр. № 7616) докладніше
20 вересня 19:30
Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо підвищення ефективності використання земель фізичними особами та суб'єктами державного сектору економіки (реєстр. № 7588) докладніше
23 листопада 2015, 15:21

Порядок денний засідання Комітету 24.11.2015

 

 

 

ПорядОк деннИЙ

засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин            

24  листопада  2015 року о 14:00  год.

вул.  Грушевського, 18/2, к.12

                                                                                                                 

1.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільгосппризначення», внесений народним депутатом України Рудиком С.Я.,  (реєстр. № 2673 від 20.04.2015р.)

     Доповідає: Рудик С.Я.– народний депутат України

      Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету  

2.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо укладання договору оренди (суборенди) землі)», внесений народним депутатом України Гудзенком В.І., (реєстр. № 2717 від 23.04.2015)        

Доповідає: Гудзенко В.І.– народний депутат України

     Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету   

3.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері землекористування, містобудівної діяльності та благоустрою населених пунктів», внесений народними депутатами України Солов’єм Ю.І., Маркевичем Я.В. та ін., (реєстр. № 2367а від 15.07.2015)

Доповідає: Соловей Ю.І.  – народний депутат України

     Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету   

4.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення суперечностей у сфері ліцензування», внесений народним депутатом України Вознюком Ю.В., (реєстр. № 2842 від 14.05.2015)     

Доповідає: Вознюк Ю.В. – народний депутат України

       Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету          

5.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для наповнення бюджетів усіх рівнів сільськогосподарськими товаровиробниками», внесений народним депутатом України Кривохатьком В.В., (реєстр. № 3012 від 02.09.2015) 

     Доповідає: Кривохатько В.В.- народний депутат України

     Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету         

6.     Про проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо усунення корупційної складової у сфері розпорядження землями лісогосподарського призначення», внесений народним депутатом України Мельничуком І.І., (реєстр. № 3019 від 03.09.2015)

      Доповідає:Мельничук І.І.- народний депутат України

        Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету         

7.     Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" (щодо приведення норм до вимог Митного кодексу)», внесений народним депутатом України Козаком Т.Р., (реєстр. № 3167 від 22.09.2015)

     Доповідає: Козак Т.Р. - народний депутат України

     Співдоповідає: Юрчишин П.В. – голова підкомітету       

8.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення процедури приватизації земельних ділянок громадянами)», внесений народними депутатами України Бондарем В.В., Яценком А.В., (реєстр. № 2239а від 02.07.2015)     

Доповідає:  Бондар В.В. - народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету     

9.     Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування обов'язкової державної реєстрації права оренди на земельну ділянку)», внесений народним депутатом України Гаврилюком М.В., (реєстр.№ 3127 від 17.09.2015)     

     Доповідає:  Гаврилюк М.В. - народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету

10. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сертифікації у галузі земельних відносин», внесений народним депутатом України Івченком В.Є.,  (реєстр. № 2313а від 08.07.2015)

    Доповідає: Івченко В.Є. - народний депутат України

     Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету

11. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сертифікації у галузі земельних відносин», внесений народними депутатами України Кулінічем О.І., Кучером М.І., Бакуменком О.Б., (реєстр. № 2313а-1 від 22.07.2015) 

    Доповідає: Кулініч О. І. - народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету

       

      Комітет не головний                                                                    

12. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері виробництва сільгосппродукції», внесений народними депутатами України Матвієнком А.С., Довбенком М.В., Заболотним Г.М. (реєстр. № 3002 від 01.09.2015)

    Доповідає: Заболотний Г.М. - народний депутат України

    Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету

13. Про проект Закону України «Про ратифікацію Протоколу про застосування Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року між його Сторонами та Республікою Узбекистан», внесений Кабінетом Міністрів України  , (реєстр. № 0060 від 07.09.2015)

Доповідає:Микольська Н.Я. - заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі

     Співдоповідає: Хлань С.В. - голова підкомітету                          

14. Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо порядку перерахування сільськогосподарськими товаровиробниками податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів місцевого самоврядування», внесений народним депутатом України Долженковим О.В., (реєстр. № 1251 від 04.12.2014)

     Доповідає: Долженков О.В. - народний депутат України

     Співдоповідає: Козаченко Л.П. - голова підкомітету                    

15. Про проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування   сплаченого сільськогосподарськими товаровиробниками податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів місцевого самоврядування», внесений народним депутатом України Долженковим О.В., (реєстр. № 1254 від 04.12.2014)

     Доповідає: Долженков О.В. - народний депутат України

     Співдоповідає: Козаченко Л.П. - голова підкомітету