03 жовтня 15:21
В Україні тривають жнива – вже намолочено 26,1 млн тонн зерна докладніше
29 вересня 18:00
Експорт української агропродукції до країн ЄС перевищує довоєнний рівень докладніше
28 вересня 18:18
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: ДАЙТЕ НАМ ВОДИ, І МИ НАГОДУЄМО СВІТ! докладніше
28 вересня 15:52
В рамках Меліоративного форуму "Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України" Комітет з питань аграрної та земельної політики провів круглий стіл докладніше
26 вересня 15:10
За першу половину вересня з України експортовано 3,9 млн тонн агропродукції докладніше
23 вересня 18:30
Олександр Гайду: «Маємо підтримувати аграріїв, що постраждали від війни. Вони – герої» докладніше
23 вересня 15:30
Українські аграрії розпочали збирання кукурудзи докладніше
23 вересня 14:26
ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: МЕНШЕ ЗБЕРІГАТИ - БІЛЬШЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ! докладніше
02 грудня 2015, 15:20

Порядок денний засідання Комітету 08.12.2015

ПорядОк деннИЙ

засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

 

8 грудня  2015 року о 14:00  год.

вул.  Грушевського, 5,  конференц-зала

       

1.      Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі», внесений народними депутатами України  Мушаком О.П., Бакуменком О.Б.,  Кучером М. І., Кулінічем О.І.,  Лабазюком С.П., Мірошніченком І.В., Івченком В.Є., Кривенком В.В., Опанасенком О.В.,  Козаченком Л.П., Хланєм С.В., II читання,  (реєстр. № 2558а від 31.08.2015р.)

Доповідає: Дідич В.В. - голова підкомітету

2.      Про проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів»,  внесений народними депутатами України Кучером М.І., Бакуменком О.Б., Юрчишиним П.В., Давиденком В.М., Козаченком Л.П., Лунченком В.В., Кулінічем О.І., Лабазюком С.П., Івченком В.Є., II читання, (реєстр. № 2279 від 03.03.2015 р.)

Доповідає:   Корнацький А.О. – голова підкомітету

3.  Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних     фермерських господарств», внесений народними депутатами України Кириленком І.Г., Юрчишиним П.В.,   Івченком В.Є., Давиденком В.М., Бакуменком О.Б.,  Заболотним Г.М., повторне II читання, (реєстр. № 1599 від 23.12.2014 р.)                        

Доповідає: Дідич В.В. - голова підкомітету   

4.      Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками», внесений народними депутатами України Хланєм С.В., Гордєєвим А.А., (реєстр. № 3157 від 21.09.2015 р.)

Доповідає:    Хлань С.В. – народний депутат України

Співдоповідає:  Корнацький А.О. – голова підкомітету

5.      Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання застосування сівозміни у сільському господарстві», внесений народними депутатами України Кириленком І.Г., Івченком В.Є., Бакуменком О.Б., Мірошніченком І.В., (реєстр. № 1253 від 04.12.2014)

Доповідає:   Івченко В.Є.– народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету        

6.      Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для наповнення бюджетів усіх рівнів сільськогосподарськими товаровиробниками», поданий народним депутатом України Кривохатьком В.В., (реєстр. № 3012 від 02.09.2015)

Доповідає: Кривохатько В.В. - народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету          

7.      Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування мінімального строку оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства», поданий народним депутатом України Мельничуком І.І., (реєстр. № 3020 від 03.09.2015)

Доповідає:   Мельничук І.І.. - народний депутат України

Співдоповідає: Корнацький А.О. – голова підкомітету 

8.      Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (щодо уточнення деяких термінів та понять)», внесений Кабінетом Міністрів України, (реєстр. № 3383 від 30.10.2015)           

Доповідає:Павленко О.М. – Міністр аграрної політики та продовольства України

Співдоповідає: Козаченко Л.П. - голова підкомітету

9.      Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму», внесений народними депутатами України Брензовичем В.І., Чижмарем Ю.В., Бриченком І.В., та ін.,(реєстр. № 2232а від 02.07.2015)   

Доповідає: Брензович В. І. - народний депутат України

Співдоповідає: Вітко А.Л. – голова підкомітету

         

        Комітет не головний                                                                                             

10.  Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливості справляння земельного податку», внесений народним депутатом України Курячим В.П.,  (реєстр. № 1609 від 24.12.2014)  

Доповідає: Курячий В.П. - народний депутат України

Співдоповідає: Козаченко Л.П. - голова підкомітету

11.  Про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розширення переліку сільськогосподарських товарів та операцій з ними», внесений народним депутатом України Заболотним Г.М., (реєстр. № 1612 від 24.12.2014)

Доповідає:    Заболотний Г.М. -  народний депутат України

Співдоповідає: Козаченко Л.П. - голова підкомітету

12.  Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері державної системи біобезпеки під час створення, випробування, транспортування та використання генетично модифікованих організмів)», внесений народними депутатами України Колєсніковим Д.М., Павловим К.Ю., Шпеновим Д.Ю., (реєстр. № 1708 від 13.01.2015)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. - народний депутат України

Співдоповідає: Юрчишин П.В. – голова підкомітету                                                 

13.  Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони використання генетично модифікованих організмів», внесений народними депутатами України Люшняк М.В., Кутовий Т.В., Кіт А.Б., Рибак І.П. та ін., (реєстр. № 3446 від 10.11.2015)

Доповідає:Люшняк М.В. - народний депутат України

Співдоповідає: Юрчишин П.В. – голова підкомітету