ОЛЕКСАНДР ГАЙДУ: ЕФЕКТИВНО ПРИВАТИЗУЄМО ТА ВИРОЩУЄМО СВОЄ!

16 листопада 2022, 20:30

Провели результативне засідання агрокомітету

- поспілкувалися з головою Фонду держмайна Рустемом Умєровим. Основне питання - приватизація підприємств АПК.

Нема сумнівів, що бюджету країни, яка захищає незалежність, потрібні додаткові кошти. Однак приватизувати зараз, у складний час для галузі, потрібно обережно і тільки після детального аналізу приватизації попередніх 2019-2021 років.

Надали Фонду державного майна України та Кабміну рекомендації якнайшвидше завершити процеси приватизації, які затягнулися. А також дуже уважно, з огляду на ефективність, приватизувати нові аграрні підприємства.

- підтримали додаткові техніко - юридичні поправки до законопроекту № 6840 «Про географічні зазначення спиртних напоїв» та рекомендували парламенту ухвалити його у другому читанні. Шлях до визнання наших унікальних напоїв у світі, сподіваюся, невдовзі буде відкрито!

- починаємо реформу галузі виноградарства та виноробства

Заслухали презентацію заступника міністра аграрної політики і продовольства Тараса Висоцького. Сьогодні у цій галузі задіяні всього 1 % сільгоспземель, це 262 господарства. Проте потенціал України у «винному» напрямку колосальний. Ми можемо вирощувати як знані сорти, так і власні. Відповідно набагато активніше імпортувати вина. Над цим і будемо працювати!

Дякую колегам за роботу! І піднімемо бокал нашого «одеського чорного» за якнайшвидшу Перемогу!