Привітання з Днем працівників сільського господарства

19 листопада 2023, 06:51

 

Шановні працівники сільського господарства!

 

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для українських аграріїв. Вторгнення росії спричинило руйнування налагоджених роками процесів, логістичних ланцюгів. Багато посівних територій було заміновано, до частини немає доступу, знищено техніку та склади. Утім хоробрість українських хліборобів не має меж.

В умовах війни працівники сільського господарства продовжують працювати, підтримувати економіку країни, допомагати військовим та мирним мешканцям. За ними спостерігає весь світ. Адже Україна – одна із найбільших постачальників пшениці, ячменю, кукурудзи та олії. Без українських зернових світ чекає велика криза. Тому тримаючи мужньо та віддано свій фронт, аграрії гарантують майбутню продовольчу безпеку України та світу.

Висловлюємо Вам подяку за працю та відданість, за підтримку захисників на передовій!

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі панує добро та злагода! Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Щиро вітаємо Вас з днем працівників сільського господарства в Україні! Адже це свято гідних, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни.

Від щирого серця бажаємо здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Надійного оберегу Вам, мирного світлого неба над Вашими урожайними нивами!

Працюємо далі задля Перемоги, задля України!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

 

Комітет Верховної Ради України

з питань аграрної та земельної політики