17 жовтня 18:00
Привітання з Днем працівників харчової промисловості докладніше
18 вересня 11:43
Вітаємо з Днем працівника лісу! докладніше
04 вересня 12:50
Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції докладніше
01 вересня 16:00
1 вересня 2020 року розпочала роботу четверта сесія Верховної Ради України ІХ скликання докладніше
21 липня 17:00
Верховною Радою України прийнято Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» докладніше
13 липня 18:30
Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю) докладніше
19 червня 09:00
Привітання з Днем фермера докладніше
17 червня 15:30
Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону України про ветеринарну медицину та благополуччя тварин докладніше
18 вересня 2020, 11:43

Вітаємо з Днем працівника лісу!

 

Щиро вітаю усіх, хто пов'язав свою долю із лісом, який є одним із головних надбань сучасного світу, з професійним святом – Днем працівника лісу!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся на початку золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит для усіх прогресивних українці у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Ваша нелегка і відповідальна праця спрямована на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного фактору.

Тож шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай цей день для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Нехай природа буде вдячна за Ваші труди, за Вашу пильну увагу, за догляд і турботу про неї. Нехай дерева, своїми зеленими шапками прикрашають ліси, дарують дім для усіх лісових мешканців.

Святкуючи разом з Вами, бажаємо щоб це свято принесло у Ваші домівки щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі і здоров'я. Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

 

З повагою

Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики