Головна > Документи > Засідання Комітету
28 березня 20:45
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня докладніше
27 березня 15:17
Аграрії отримали майже півмільярда на створення садів та теплиць докладніше
25 березня 10:11
До сівби ярих культур приступили вже 18 областей України докладніше
23 березня 16:00
Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь в зустрічі з аграріями з метою обговорення проблемних питань ведення сільського господарства в умовах війни докладніше
21 березня 21:45
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва докладніше
21 березня 18:30
Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури докладніше
20 березня 21:15
Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до країн, які перебувають на межі голоду докладніше
15 березня 20:30
Португалія готова допомагати в експорті української продукції докладніше
23 лютого 2023, 20:30

23 лютого 2023 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті наступні рішення:

1. Схвалити рекомендації комітетських слухань на тему: «Особливості підтримки сільськогосподарських товаровиробників в умовах воєнного стану». Направити їх Голові Верховної Ради України, Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітету з питань правоохоронної діяльності, Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, Кабінету Міністрів України, Міністерству аграрної політики та продовольства України.

2. Внести відповідні зміни до Плану роботи Комітету на період роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

3. Підтримати звернення до відповідних органів щодо встановлення керівництвом регіонального ландшафтного парку «Тілігульський» паркану вздовж узбережжя лиману.

4. Створити робочу групу при Комітеті з питань аграрної та земельної політики щодо вивчення проблем очищення земель сільськогосподарського призначення від вибухонебезпечних предметів.

5. Підтримати звернення до відповідних органів щодо надання кандидатур для участі у робочій групі при Комітеті з питань аграрної та земельної політики щодо вивчення проблем очищення земель сільськогосподарського призначення від вибухонебезпечних предметів.

6. Підтримати звернення до відповідних органів щодо надання інформації, необхідної для проведення засідань робочої групи при Комітеті з питань аграрної та земельної політики щодо вивчення проблем очищення земель сільськогосподарського призначення від вибухонебезпечних предметів.

7. Рекомендувати Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендувати Верховній раді України прийняти проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо особливостей діяльності на тимчасово окупованій території України (реєстр. № 7646) за основу.

8. Рекомендувати Комітету з питань правоохоронної діяльності рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення відповідальності за колабораційну діяльність (реєстр. № 7647) за основу і в цілому.

Також на засіданні було розглянуто презентацію основних положень проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління об’єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем державної власності, поданого народними депутатами України Чорноморовим, Гайду, Тарасовим та іншими (реєстр. № 7577).