28 березня 20:45
Україна експортувала 3,8 млн тонн агропродукції за першу половину березня докладніше
27 березня 15:17
Аграрії отримали майже півмільярда на створення садів та теплиць докладніше
25 березня 10:11
До сівби ярих культур приступили вже 18 областей України докладніше
23 березня 16:00
Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики взяли участь в зустрічі з аграріями з метою обговорення проблемних питань ведення сільського господарства в умовах війни докладніше
21 березня 21:45
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва докладніше
21 березня 18:30
Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури докладніше
20 березня 21:15
Майже 500 тис. тонн гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до країн, які перебувають на межі голоду докладніше
15 березня 20:30
Португалія готова допомагати в експорті української продукції докладніше
15 березня 2023, 20:30

Португалія готова допомагати в експорті української продукції

 

15 березня 2023 року у режимі відеоконференції відбулась двостороння зустріч Комітету з питань аграрної та земельної політики з Комісією з питань сільського та рибного господарства Асамблеї Республіки Португалії.

Народні депутати України - члени Комітету закликали португальських колег до співпраці у процесі адаптації українського законодавства до норм Європейського Союзу, підтримати та розширити логістику експорту української аграрної продукції, долучитись до фінансування та кредитування українських фермерів для реалізації посівної компанії.

Також подякували Португалії за підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Grain From Ukraine», допомогу у розміщенні переселенців, фінансову та гуманітарну допомогу Україні.

В свою чергу, Голова Комісії з питань сільського та рибного господарства португальського парламенту Педру ду Карму запевнив, що вони готові підтримувати Україну й надалі в досягнені миру, на шляху до вступу в Європейського Союзу та ділитися своїм досвідом у адаптації законодавства до норм ЄС.

Також, Португалія зацікавлена розвивати шляхи для експорту української аграрної продукції, адже і самі купують українське зерно.

Комітет з питань аграрної та земельної політики висловив вдячність Португалії за непохитну підтримку України та посилену співпрацю для запобігання продовольчої кризи в країнах Європи та світу!