29 вересня 15:35
На Житомирщині відбулись виїзні комітетські слухання на тему: «Стан та перспективи розвитку вітчизняної галузі хмелярства» докладніше
28 вересня 19:30
12 тисяч українських аграріїв отримали добрива для осінньої посівної від програми USAID AGRO докладніше
27 вересня 15:39
Понад 100 фермерів отримали гранти на сади та теплиці докладніше
26 вересня 20:15
Аграрії будуть отримувати компенсації від держави за розмінування землі докладніше
25 вересня 17:15
Близько 11 тисяч агропідприємств отримали кредити на розвиток докладніше
22 вересня 19:45
В Україні намолочено 37,4 млн тонн зернових та олійних культур докладніше
21 вересня 18:15
Розмінування сільськогосподарських земель: обстежено 200 тис. гектарів докладніше
20 вересня 21:30
Українські аграрії засіяли вже 1 млн га озимого ріпаку докладніше
15 березня 2023, 20:30

Португалія готова допомагати в експорті української продукції

 

15 березня 2023 року у режимі відеоконференції відбулась двостороння зустріч Комітету з питань аграрної та земельної політики з Комісією з питань сільського та рибного господарства Асамблеї Республіки Португалії.

Народні депутати України - члени Комітету закликали португальських колег до співпраці у процесі адаптації українського законодавства до норм Європейського Союзу, підтримати та розширити логістику експорту української аграрної продукції, долучитись до фінансування та кредитування українських фермерів для реалізації посівної компанії.

Також подякували Португалії за підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Grain From Ukraine», допомогу у розміщенні переселенців, фінансову та гуманітарну допомогу Україні.

В свою чергу, Голова Комісії з питань сільського та рибного господарства португальського парламенту Педру ду Карму запевнив, що вони готові підтримувати Україну й надалі в досягнені миру, на шляху до вступу в Європейського Союзу та ділитися своїм досвідом у адаптації законодавства до норм ЄС.

Також, Португалія зацікавлена розвивати шляхи для експорту української аграрної продукції, адже і самі купують українське зерно.

Комітет з питань аграрної та земельної політики висловив вдячність Португалії за непохитну підтримку України та посилену співпрацю для запобігання продовольчої кризи в країнах Європи та світу!