07 червня 16:57
ЗАЯВА народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо терористичного акту - підриву росіянами Каховської ГЕС докладніше
07 червня 14:55
238 мільйонів гривень державної підтримки отримали аграрії з початку 2023 року докладніше
06 червня 15:37
Олександр Гайду: підрив Каховської ГЕС - загроза продовольчій безпеці світу докладніше
06 червня 15:15
Програма USAID АГРО надала добрива та насіння 8,223 агровиробникам докладніше
05 червня 14:27
В Україні посіяно понад 12 млн га ярих зернових та олійних культур докладніше
04 червня 14:24
ФАО оцінила вплив війни на діяльність малих фермерів докладніше
01 червня 17:16
Німеччина запускає новий партнерський проєкт для сталого розвитку плодоовочевого сектору в Україні докладніше
31 травня 13:59
Олександр Гайду: інвестиції в переробку дадуть потужний розвиток аграрної галузі докладніше
16 травня 2023, 14:11

Стартував новий етап грантової програми для виробників органічної продукції

 

Попри виклики, які сьогодні мають українські аграрії у розпал війни, держава разом з міжнародними партнерами здійснює підтримку аграрного сектору, який є одним із ключових пріоритетів, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за інформацією Мінагрополітики розпочато прийом заявок 3-го етапу програми «Підтримка органічного сектору в Україні», який буде впроваджуватись за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

Відзначається, що на цьому етапі безповоротну нецільову допомогу буде надано заявникам, що є юридичними особами або ФОП, які працюють або релоковані зі звільнених територій України у Донецькій, Житомирській, Київській (лише область), Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях (відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України).

Заявку на отримання екстреної підтримки необхідно надіслати не пізніше 21 травня 2023 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Результати будуть оприлюднені не пізніше 1 червня 2023 року.

Ознайомитись із положенням про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні» в межах 3-го етапу можна за посиланням